KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14965463
nr 1496 5463
Oidentifierad konstnär. Komposition. Signerad, daterad -70. Olja på pannå, 75x59 cm, yttermått inklusive ram: 92x76 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 19:42:39
14/10 00:50:50